Message Boards

« Back to Pripojenie Facebooku

Pripojenie osobného profilu z Facebooku

Combination View Flat View Tree View
Threads [ Previous | Next ]
Moja Komunita ponúka možnosť pripojenia osobných facebookových profilov a preberanie verejných statusov.
Poďme sa pozrieť na to, ako na to:

Prihlásenie - registrácia

1. Ak ešte nemáte registráciu
Na úvodnej stránke www.MojaKomunita.sk sa môžete pripojiť kliknutím na modré tlačidlo Prihlásiť sa cez Facebook



Potvrďte potrebné povolenia našej FB aplikácii pre prihlásenie


Následne si vyberte farnosť alebo zbor (ak nie ste členom katolíckej cirkvi)


Dajte prosím LAJK Mojej Komunite alebo kliknite na sivé tlačidlo (Nepoužívam facebook) a následne kliknite na "Zobraziť stránky"



V tomto momente ste sa úspešne prihlásili na www.MojaKomunita.sk

2. PRIPOJENIE FACEBOOK PRÍSPEVKOV
Chceme, aby sa kresťania navzájom povzbudzovali a motivovali k dobrým veciam. Preto sme pripravili túto možnosť, aby sa vaše verejné facebookové príspevky preberali automaticky hneď, ako ich uverejníte. Vaše dobré veci sa týmto budú posúvať za hranice vašich priateľov a môžu osloviť niekoho aj na konci republiky.

Moja Komunita rešpektuje vaše súkromie a preberať bude iba verejné príspevky z Facebooku. Ide iba o príspevky, ktoré sú označené ikonkou zemegule.

Kliknite na na modré tlačidlo Zdieľať moje verejné facebook statusy


Následne potvrďte, že naša facebook aplikácia môže pristupovať k vašim príspevkom

Potvrďte aj toto okno, aj keď Moja Komunita na váš Facebook profil nič pridávať nebude, ak o to výslovne požiadate


Keď to potvrdíte, trošku počkajte, aby sa natiahli vaše posledné príspevky. Hneď na to budete presmerovaní na svoj profil na Mojej Komunite, kde sa vám zobrazia vaše príspevky z Facebooku.



Obnovenie spojenia s Facebookom

Keďže spojenie s Facebookom prebieha na sofistikovanej bezpečnostnej báze, o pár týždňov vám systém pošle email s požiadavkou o opätovné pripojenie. Ide o bezpečnostnú politiku Facebooku, prípadne skôr, ak si na FB zmeníte heslo.
Toto obnovenie spravíte po prihlásení jedným klikom.

Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte napísať svoj komentár nižšie.
Attachments: